Co děláme a jak to u nás chodí

V mé dílně vznikají originální šperky inspirované přírodou, některé odlévané metodou lití do ztraceného vosku, některé ručně sochané či ryté. Používám zlato, stříbro, diamanty a drahé kameny převážně přírodního původu.

Jsem kameny tak trochu posedlá, najdete zde ten největší výběr drahokamů na českém trhu, včetně čirých, barevných a černých diamantů. Tvořím prsteny, náušnice i náhrdelníky, všechny modely je možné vyrobit ve stříbře a žlutém, bílém či růžovém zlatě.

KDO JSME

Naše větvičky

Naší specialitou jsou zásnubní a snubní prsteny, pro které jsou modelem opravdové jarní větvičky břečťanu, který je od pradávna symbolem věčnosti a věrnosti, lásky a přátelství. Naše větvičkové prsteny jsou však oblíbené pro všechny příležitosti, jako je narození dítěte, výročí, narozeniny nebo jen tak, z lásky či přátelství, pro radost. Doplňují je náušnice tvořené květy, lístky nebo třeba pupeny břečťanu.

PROHLÉDNOUT PRSTENY

Věčnost kovu

Technika lití do ztraceného vosku nám umožňuje zachytit pomíjivou krásu přírody ve všech jejích cyklech a formách. Zrodila se již před šesti tisíci lety, používali ji Etruskové a dnes jde ruku v ruce i s nejnovějšími technologiemi 3D modelace a tisku. Stále tvoříme nové kousky, protože objevování zázraků přírody nikdy nekončí. A to nás na tomto procesu fascinuje a baví - kdo by si nechtěl v práci hrát!

Abychom poskytli co nejlepší služby, používáme technologie, jako jsou soubory cookie, k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízení.
Souhlas s těmito technologiemi nám umožní zpracovávat osobní údaje. Své nastavení můžete spravovat zde.